O nas

 

 

Dyrektywa EMC - plan, testy EMC

SPECJALIZUJEMY SIĘ W DZIEDZINIE KOMPATYBILNOŚCI ELEKTROMAGNETYCZNEJ (EMC).

Oferujemy szkolenia i usługi umożliwiające naszym klientom sprawne poruszanie się w każdym obszarze związanym z kompatybilnością elektromagnetyczną.

  • Przekazujemy wiedzę praktyczną związaną z EMC,
  • Uczymy jak projektować urządzenia aby spełniały wymagania EMC,
  • Pomagamy zapobiegać/eliminować problemy związane z kompatybilnością elektromagnetyczną już na każdym etapie projektu,
  • Wspieramy w podjęciu decyzji technicznych i finansowych związanych z budową lub rozbudową laboratorium EMC.

Trener, konsultant

 

Szymon Kręblewski - trener, konsultant EMC, szkolenia EMCSzymon Kręblewski: absolwent Politechniki Wrocławskiej. Od 13 lat związany z obszarem kompatybilności elektromagnetycznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w akredytowanym laboratorium EMC. Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów poświęconych tematyce kompatybilności elektromagnetycznej zarówno w kraju jak również za granicą (Niemcy i USA). Obecnie, jako inżynier EMC w dużej międzynarodowej korporacji. W swojej dotychczasowej karierze był odpowiedzialny za:

  • budowę dwóch laboratoriów EMC w Polsce, w zakresie planowania zakresu badań, wyboru dostawcy sprzętu, negocjacje cenowe, organizacja laboratorium w stanowiska badawcze, procedury badawcze, przygotowanie do akredytacji i przeprowadzenie procesu akredytacji,
  • weryfikacje (wzorcowanie) aparatury w laboratorium pod kątem zgodności z wymaganiami norm i/lub wytycznych producentów,
    projekty R&D w zakresie doradztwa EMC na etapie projektowania schematów ideowych i płytek PCB,
  • wykonywanie badań i rozwiązywanie problemów napotkanych podczas badań,
  • przygotowywanie planów i raportów z badań,

Więcej informacji o trenerze: Linkedin, Goldenline

 

Oferujemy

Szkolenia EMC

Oferujemy specjalistyczne szkolenia i kursy obejmujące swoją tematyką zagadnienia kompatybilności elektromagnetycznej. Skupiamy się na tym, co najważniejsze w EMC. Na szkoleniach dowiesz się jak projektować urządzania aby spełniały wymagania EMC, a  także jak wykonywać badania zgodnie z normami dotyczącymi kompatybilności elektromagnetycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawdź ofertę
Konsultacje EMC

Udzielamy wsparcia merytorycznego na każdym etapie projektu. Pomagamy również w podjęciu kluczowych decyzji w zakresie budowy lub rozbudowy laboratorium EMC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawdź ofertę