Trzeci Laur Eksperta dla szkolenia Design for EMC

 

Szanowni Państwo,

Nasze szkolenie „Design for EMC” po raz trzeci z rzędu zostało odznaczone w V edycji konkursu „Laur Eksperta” na rok 2019/2020 w kategorii produkt.

Ponadto nasze szkolenie otrzymało również srebrny certyfikat. Certyfikat ten jest nadawany markom czy produktom, które w trzech kolejnych edycjach konkursu zostały docenione przez kapitułę konkursu. Wyróżnienie to, jest potwierdzeniem niezmiennie wysokiego poziomu i innowacyjności naszego szkolenia „Design for EMC”.

W konkursie „Laur Eksperta” wyróżniane są marki i produkty, które są adresowane dla klientów indywidualnych oraz firm. Znak jakości „Laur Eksperta” przyznawany jest przez Kapitułę złożoną z naukowców najbardziej prestiżowych polskich uczelni.

W tej edycji konkursu nagradzane były produkty i usługi, które w opinii Kapituły – dobrze odpowiadają na potrzeby konsumentów, pozytywnie wyróżniają się na tle innych produktów i usług dostępnych na rynku, a także cechują się wysoką jakością, są oryginalne, interesujące i godne polecenia klientom.

Dzięki wam i waszym propozycjom na nowe treści jakie powinny być zawarte w szkoleniu, możemy nieustannie udoskonalać i modyfikować szkolenie, tak aby informacje w nim zawarte jak najbardziej odpowiadały na potrzeby osób w nich uczestniczących.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas darzycie. Zobowiązuje to, do jeszcze intensywniejszej pracy oraz służenia Klientom oraz Partnerom.

 

Z wyrazami szacunku

Szymon Kręblewski