Medal Nowoczesności dla EMCSOLUTION

   

Szanowni Państwo,

nasza firma jako jedna z pięciu uczestniczących w konkursie firm, EMCSOLUTION została uhonorowana wyróżnieniem nadzwyczajnym „Medal Nowoczesności”

Ponadto, po raz drugi z rzędu zostaliśmy odznaczeni w V edycji konkursu „Laur Eksperta” na rok 2019/2020 w kategorii marka.

Wyróżnienie Nadzwyczajne „Medal Nowoczesności” przyznawany jest produktom i usługom, które szczególnie wyróżniają się oryginalnością, unikatowym charakterem, nowatorskim i wysokim potencjałem innowacyjnym.

W konkursie „Laur Eksperta” wyróżniane są marki i produkty, które są adresowane dla klientów indywidualnych oraz firm. Znak jakości „Laur Eksperta” przyznawany jest przez Kapitułę złożoną z naukowców najbardziej prestiżowych polskich uczelni.

W tej edycji konkursu nagradzane były produkty i usługi, które w opinii Kapituły – dobrze odpowiadają na potrzeby konsumentów, pozytywnie wyróżniają się na tle innych produktów i usług dostępnych na rynku, a także cechują się wysoką jakością, są oryginalne, interesujące i godne polecenia klientom.

Przyznanie Znaku Jakości „Laur Eksperta” a w szczególności Wyróżnienia Nadzwyczajnego „Medal Nowoczesności” to dowód uznania dla działalności całej naszej firmy, której oferta w ocenie Kapituły konkursu jest atrakcyjna dla konsumenta, nowoczesna, oryginalna i przyciąga jakością, a co najważniejsze odpowiada na potrzeby rynku w zakresie szkoleń i doradztwa w oferowanym przez nas zakresie.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas darzycie. Zobowiązuje to, do jeszcze intensywniejszej pracy oraz służenia Klientom oraz Partnerom.

Z wyrazami szacunku

Szymon Kręblewski