Laur Eksperta dla EMCSOLUTION

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma EMCSOLUTION , w kategorii marka uzyskała Znak Jakości „Laur Eksperta” w IV edycji konkursu na rok 2018/2019.

Znak Jakości „Laur Eksperta” przyznawany jest przez Kapitułę złożoną z naukowców najbardziej prestiżowych polskich uczelni.

W tegorocznym Konkursie „Laur Eksperta” poszukiwane były, a następnie wyróżniane firmy, które najlepiej w Polsce projektują i wdrażają nowoczesne strategie budowania efektywnych relacji z klientami w oparciu o jakość swojej oferty rynkowej. Kapituła konkursu nagradzała firmy, które rozumieją jak istotna jest istotna jest jakość ich oferty rynkowej, a także to, że ta jakość stanowi fundament skutecznej strategii biznesowej.

Przyznanie Znaku Jakości „Laur Eksperta” to dowód uznania dla działalności całej naszej firmy, której oferta w ocenie Kapituły konkursu jest atrakcyjna dla konsumenta, nowoczesna, oryginalna i przyciąga jakością, a co najważniejsze odpowiada na potrzeby rynku w zakresie szkoleń i doradztwa w oferowanym przez nas zakresie.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas darzycie. Zobowiązuje to, do jeszcze intensywniejszej pracy oraz służenia Klientom oraz Partnerom.

Z wyrazami szacunku

Szymon Kręblewski

EMCSOLUTION