Kolejny Laur Eksperta dla Design for EMC

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że nasze szkolenie „Design for EMC” po raz drugi z rzędu, w kategorii produkt uzyskało Znak Jakości „Laur Eksperta” w IV edycji konkursu na rok 2018/2019.

Znak Jakości „Laur Eksperta” przyznawany jest przez Kapitułę złożoną z naukowców najbardziej prestiżowych polskich uczelni.

W tegorocznym Konkursie „Laur Eksperta” poszukiwane były, a następnie wyróżniane firmy, które najlepiej w Polsce projektują i wdrażają nowoczesne strategie budowania efektywnych relacji z klientami w oparciu o jakość swojej oferty rynkowej.

Przyznanie po raz drugi z rzędu Znaku Jakości „Laur Eksperta” to dowód uznania dla naszego szkolenia, które po raz kolejny zostało uznane przez Kapitułę konkursu jako szkolenie wartościowe, innowacyjne, a przekazywana na nim wiedza jest użyteczna i potrzebna w codziennej pracy inżynierów projektujących urządzenia elektroniczne i płytki drukowane (z ang. Hardware Engineer i PCB Designer).

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas darzycie. Zobowiązuje to, do jeszcze intensywniejszej pracy oraz służenia Klientom oraz Partnerom.

Z wyrazami szacunku

Szymon Kręblewski

EMCSOLUTION